11 Січня, 2023 р., 15:51
Ким замінити комісії з соціального страхування і як тепер призначити лікарняні та декретні допомоги?
11 Січня, 2023 р., 13:17
10.01.2023 року відбулася робоча зустріч спеціалістів відділу архітектури, містобудування, благоустрою та земельних відносин Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради з представниками Полтавського бюро технічної інвентаризації «Інвентаризатор», що знаходиться за адресою: м. Полтава, провул. Романа Шухевича, 4.
09 Січня, 2023 р., 15:39
ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО СТВОРЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ У ВЕЛИКОРУБЛІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ
09 Січня, 2023 р., 11:47
ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО
04 Січня, 2023 р., 11:26
Порядок звільнення працівника через відсутність понад чотири місяці
03 Січня, 2023 р., 11:40
Цифрова грамотність є одним із пріоритетних напрямків розвитку держави. В умовах повномасштабної та гібридної інформаційної війни росії проти України громадянам важливо опиратися ворожій пропаганді, вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для перемоги й особистої безпеки та сприяння сталості розвитку. Під час війни цифрові навички є однією з конкурентних переваг для пошуку віддаленої роботи, апскілінгу або рескілінгу (покращення кваліфікації чи перенавчання). Цифрова грамотність дозволить проживати в країні зручніше: опанувавши цифрові навички, кожен українець зможе отримувати державні послуги онлайн, якісно підвищить рівень життя, впевнено користуватиметься соціальними мережами та Інтернетом.
03 Січня, 2023 р., 08:07
Новий рік принесе нові повноваження Пенсійному фонду України. Із 2 січня Фонд буде виконувати функції уповноваженого органу управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку, тобто, виплачувати лікарняні та інші страхові виплати. Це стало наслідком відповідної реформи, закріпленої Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 21.09.2022 р. №2620-IX.
02 Січня, 2023 р., 13:24
ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО