Молодіжна рада Великорублівської сільської ради

Що таке молодіжна рада?

Молодіжна рада – це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

Сьогодні молодіжна рада це:

* Свідома та активна молодь.

* Освітній майданчик для розвитку демократії.

* Соціальний ліфт для молодих та активних.

* Нові, перспективні ідеї для розвитку нашої громади.

* Середовище для розвитку молоді.

Члени молодіжної ради у нашій громаді працюють над формуванням і розвитком молодіжної політики, а також розвитком власних  навичок.

Формат роботи молодіжної ради

Діяльність молодіжної ради ґрунтується на принципах верховенства права, законності, гласності, відкритості, відповідальності, інклюзивності.  Основною формою роботи молодіжної ради є засідання, що проводяться у разі потреби, але не рідше одного разу на квартал. Рішення молодіжної ради мають рекомендаційний характер та є обов’язковими для розгляду Великорублівською сільською радою.

Між проведеннями сесій члени молодіжної ради беруть участь в семінарах, тренінгах, конференціях, круглих столах, навчальних поїздках та інших цікавих заходах.

Члени молодіжної ради працюють над власними проектами за обраними напрямками платформ розвитку:

– Спорт

– Культурні заходи

– Журналістика

– Екологія

– Волонтерство

Строк повноважень складу молодіжної ради становить два роки.

Молодіжна рада не  входить до громадських та релігійних об’єднань, політичних партій.

Склад молодіжної ради сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах та затверджено  рішенням Великорублівської сільської ради.

09 Грудня, 2023 р., 17:39
Сьогодні 9 грудня відвідали молодіжний форум «Молодь сьогодні: Україна в обличчях». Ми представляли Молодіжну раду Великорублівської територіальної громади. На форумі були обговорені теми:
20 Березня, 2023 р., 16:19
1) 02 березня 2023 року відбулося засідання новоствореної Молодіжної ради при Великорублівській сільській територіальній громаді. На засіданні були присутні члени молодіжної ради, представники ГО «Молодіжне об`єднання» «Незалежні люди» та представники органів місцевого самоврядування в особі сільського голови Олійника В`ячеслава Анатолійовича.