Про скликання сесії

Дата: 30.11.2023 13:39

Фото без описуВідповідно до розпорядження сільського голови

від 24 листопада 2023 року № 02.1-10/145,

07 грудня 2023 року  на 10.00 год. скликається засідання ХLІІ сесії

Великорублівської сільської ради VІІІ  -  го скликання.

Пленарне засідання сесії буде проведено у приміщенні Великорублівської сільської ради за адресою:

с. Велика Рублівка, вул. Центральна, 36, Полтавського району Полтавської області

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про внесення змін до показників бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2023 рік.

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівськї сільської ради Шеремет В.П.

2. Про затвердження акту безплатного приймання-передачі майна комунальної власності на баланс Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради з балансу Фінансового відділу Великорублівської сільської ради від 07.12.2023 року.

3.  Заслуховування звітів про роботу керівників виконавчих органів  ради та створених підприємств, закладів та організацій пов’язані з діяльністю Великорублівської сільської ради за період діяльності з 01.12.2022 по 01.12.2023 року.

Доповідають: керівники виконавчих органів  ради та створених нею підприємств, закладів та організацій

4. Про затвердження Програми зайнятості населення Великорублівської сільської територіальної громади на 2024 рік.

Доповідає: заступник сільського голови Гриценко Ю.Д.

5. Про організацію громадських робіт на 2024 рік.

Доповідає: заступник сільського голови Гриценко Ю.Д.

6. Про  затвердження   переліку  об’єктів, підприємств та  видів робіт для залучення засуджених осіб та притягнутих до   адміністративної  відповідальності  для виконання покарання та стягнення у виді громадських робіт на території Великорублівської сільської ради.

Доповідає: заступник сільського голови Гриценко Ю.Д.

7. Про затвердження  переліку  об'єктів  для відбування  адміністративного стягнення  у  вигляді  оплачуваних   суспільно корисних робіт та  види  цих робіт.

Доповідає: заступник сільського голови Гриценко Ю.Д.

8. Про встановлення розміру плати  за харчування дітей в закладах освіти Великорублівської сільської ради на 2024 рік.

Доповідає: начальник Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради Наливайко О.М.

9. Про затвердження Програми забезпечення  відшкодування вартості проїзду педагогічних працівників закладів загальної середньої  освіти Великорублівської сільської ради до місць роботи та у зворотному напрямку на 2024 рік та затвердження Порядку та умов забезпечення пільгового проїзду педагогічних працівників.

10. Про затвердження актів на списання матеріальних цінностей по Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради.

11. Про затвердження Актів списання інших необоротних матеріальних активів та малоцінних швидкозношуваних предметів з балансу Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради.

Доповідає: начальник Відділу бухгалтерського обліку та звітності Великорублівської сільської ради  Ю.М. Степаненко

12. Про виділення коштів з бюджету громади на часткову оплату путівки на санаторно - курортне оздоровлення особі з інвалідністю внаслідок війни Науменко В.А.

Доповідає: Завідувач сектору соціального супроводу та надання соціальних послуг Великорублівськї сільської ради Кошлата О.В.

12. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Фисун А.А.

13. Питання регулювання земельних відносин.

Доповідає: начальник відділу архітектури, містобудування благоустрою та земельних відносин Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Бойко В.М.

14. Інші питання пов’язані з діяльністю Великорублівської сільської ради, виконавчих органів  ради та створених нею підприємств, закладів та організацій.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Гребінник С.І., керівники виконавчих органів ради

15. Розгляд заяв та звернень громадян.

Секретар сільської ради                                                                      Світлана Решітник