Відділ освіти, молоді і спорту - НОВИНИ

13 Жовтня, 2023 р., 13:13
В межах цього проєкту вони відзняли документальний фільм «Незламані діти. Я чекаю», який розповідає про виклики, з якими зіткнулися наші діти від початку повномасштабного вторгнення.
21 Липня, 2023 р., 10:17
Полтавський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою вперше проводить набір до 10 класу вмотивованих на військову справу юнаків та дівчат. Про це повідомили під час брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.
10 Травня, 2023 р., 06:37
Запроваджуємо принцип «гроші ходять за дитиною»
17 Квітня, 2023 р., 13:02
11 Квітня, 2023 р., 08:00
Кафедра освітньої політики Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського 11 квітня 2023 року провела обласний семінар «Особливості оцінювання в НУШ» для учасників обласної школи фахового зростання «Школи молодого керівника» (в очному форматі), для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти Полтавської області та керівників, які мають невеликий досвід роботи.
04 Квітня, 2023 р., 09:04
04 квітня у Відділі освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради відбулося засідання атестаційної комісії, завданням якої була комплексна оцінка та аналіз показників діяльності педагога за весь між атестаційний період (за п'ять років), а не лише за рік атестації. Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Але атестація – це й свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя. Тому цьогоріч хочеться привітати зі святом наших педагогів: