Графік прийому громадан посадовими особами Великорублівської сільської ради на 2024 рік

ГРАФІК

ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ

ВЕЛИКОРУБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2024 РІК

Сільський голова  Вячеслав Анатолійович Олійник

с.Велика Рублівка  - щопонеділка, щочетверга   з 930 до 1000год.

Заступник сільського голови Юрій Дмитрович Гриценко

с.Велика Рублівка щоденно крім вівторка з 800 до 900 год.

Секретар сільської ради  Світлана Миколаївна Решітник

с.Велика Рублівка - вівторок, п’ятниця  з  800  до 1000 год.

Керуючий справами Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради

Сергій Іванович Гребінник

с.Велика Рублівка – щопонеділка з 1300 до 1400 год.

Округ № 1 с.Козлівщина                              понеділок, п’ятниця з 800  до 1000 год.

с.Милорадове                              середа, четвер з 1000  до 1200 год.

Заступник сільського голови Гриценко Юрій Дмитрович

Округ № 3   с.Микілка                                  понеділок, четвер  з 800 до 1000 год.

с.Зайці                                        вівторок  з 800 до 1000 год.

с. Шевченкове                           п’ятниця  з 800 до 1000 год.

Староста Анатолій Миколайович Карпенко

Округ № 3 с.Мала Рублівка                        перший, третій понеділок  з 800 до 1000,

п’ятниця з 800 год. до 1000 год.

с. Ковалеве                                 другий,четвертий понеділок з 800 до1000

вівторок,  четвер з 800  до 1000 год.