Великорублівська громада
Полтавська область, Полтавський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про Комунальну установу "Центр надання соціальних послуг Великорублівської сільської ради Полтавського району Полтавської області"

Вітаємо Вас на сторінці Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Великорублівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»

  В цей нелегкий для всієї України час ми разом, спільними зусиллями долаємо всі труднощі, які виникають в житті.

Найвища цінність для нас, це піклування про людей, які потребують особливої уваги та допомоги.

Наші двері завжди відчинені для кожного, хто опинився в складних життєвих обставинах. Найголовніше вірити в те, що все буде добре!

З повагою, директор Центру КОШЛАТА Оксана Василівна.

 

Комунальна установа « Центр надання соціальних послуг

Великорублівської сільської ради Полтавського району Полтавської області».

Юридична адреса: с. Велика Рублівка, вул. Брикеля, буд. 4, 38623,

тел. (095-19-54-188), Е-mail: vr_socposluhy@ukr.net

 

Прийомні години:

Понеділок - четвер 800  - 1715 (обідня перерва 1200  - 1300)

П’ятниця 800  - 1600 (обідня перерва 1200  - 1300)

Субота,  неділя – вихідний.

 

 Центр соцпослуг діє на підставі Положення, затвердженого рішенням XLIV сесії VIII скликання Великорублівської сільської ради від 12.01.2024 №01-01/17.

 Центр утворено для сприяння у розв’язанні проблемних питань і надання соціальних послуг громадянам Великорублівської громади, які перебувають у складних життєвих обставинах й потребують сторонньої допомоги. 

Ми діємо на принципах законності, дотримання і захисту прав людини, системності, комплексності, адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільності вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, конфіденційності, відповідальності за дотримання етичних та правових норм під час надання послуг, дотримання державних стандартів соціальних послуг, недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо соціально незахищених категорій населення, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Основними завданнями Центру є:

  • Виявлення та формування інформаційної бази щодо осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
  • Визначенні індивідуальних потреб зазначених осіб у соціальних послугах.
  • Організація, планування та якісне надання соціальних послуг, здійснення інших заходів, зокрема щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
  • Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання складним життєвим обставинам осіб, сімей.
  • Проведення інформаційно-просвітницької роботи з особами, сім’ями.
  • Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до надання соціальних послуг та проведення соціальної роботи з особами, сім’ями.
  • Проведення оцінки потреб дитини, сім’ї та молодої особи, обстеження матеріально-побутових умов за згодою сім’ї, визначення плану та методів соціальної роботи.
  • Забезпечення надання необхідних соціальних послуг особам, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми.
  • Здійснення заходів із соціального патронажу осіб, які відбували покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, у тому числі за повідомленням установ виконання покарань.
  • Інформування сім’ї, дітей та молоді про можливість отримання інших видів соціальної допомоги і послуг.
  • Проведення у сім’ях, серед дітей та молоді за місцем проживання інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя шляхом розповсюдження соціальної реклами і проведення консультацій.
  • Перенаправлення членів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують соціальних послуг чи різних видів допомоги до закладів, установ та організацій (різних форм власності та господарювання).
  • Здійснення заходів, розповсюдження інформаційних матеріалів з питань пропагування сімейних форм виховання та питань соціального захисту населення.

Відділення соціальної допомоги вдома та в місцях компактного проживання

Відділення соціальної допомоги вдома та в місцях компактного проживання  утворюється для надання соціальних послуг за місцем проживання/перебування не менш як 80 одиноким – громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності  та потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг в домашніх умовах згідно з медичним висновком, а саме:

  • похилого віку;
  • особи з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), крім осіб з інвалідністю унаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності";
  • хворих (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці).

Відділення не здійснює надання соціальних послуг громадян, які потребують цілодобового стороннього догляду.

Відділення надає відповідно до державного стандарту допомоги вдома такі заходи:

1) ведення домашнього господарства: закупівля та доставка продуктів харчування, ліків, промислових товарів; приготування (допомога в приготуванні) їжі; косметичне прибирання  житла;  дрібний ремонт одягу;

2) допомога в самообслуговуванні: допомога у вмиванні, обтиранні, обмиванні, вдяганні,  роздяганні, зміни натільної білизни, зміни постільної білизни, у користуванні туалетом;

3) допомога по пересуванні в будинку;

4) допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами: виклики лікаря, комунальних служб, транспортних служб, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;

5) навчання навичкам самообслуговування: навчання навичкам вмивання, обтирання, обмивання, вдягання, роздягання, заміни натільної білизни, заміни постільної білизни, користування туалетом;

6) допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними;

7) психологічна підтримка (бесіди, спілкування, мотивацію до активності, консультації психолога);

8) надання інформації з питань захисту населення;

9) допомога в отриманні безоплатної правової допомоги;

10) допомога в оформленні різних видів документів, субсидії і внесення платежів;

11) інші соціальні послуги.

  Відділення соціальної роботи

 

Основними завданнями відділення соціальної роботи є:
- Виявлення та формування інформаційної бази щодо осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
- Визначення  індивідуальних потреб осіб, які опинились у складних життєвих обставинах.

- Організація, планування та якісне надання соціальних послуг, здійснення інших заходів, зокрема щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
- Проведення соціально-профілактичної та інформаційно-просвітницької роботи спрямованої на запобігання складним життєвим

обставинам сімей/осіб.

- Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до надання соціальних послуг та проведення соціальної роботи у громаді.

- Забезпечення надання необхідних соціальних послуг особам, які постраждали від насильства в сім’ї та торгівлі людьми.

- Проведення оцінки потреб дитини та її сім’ї/ молодої особи, обстеження матеріально-побутових умов проживання та визначення плану й методів соціальної роботи.

- Здійснення соціального супроводу сімей та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.

- Інформування сім’ї, дітей та молоді про можливість отримання інших видів соціальної допомоги і послуг.

- Проведення у сім’ях, серед дітей та молоді за місцем проживання , інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя ,шляхом розповсюдження соціальної реклами і проведення консультацій.
- Здійснення заходів із соціального патронажу осіб, які відбували покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, у тому числі за повідомленням установ виконання покарань.

Ми завжди до ваших послуг!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи зрозумілий для Вас у користуванні сайт громади?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь