02 Лютого, 2023 р., 13:48
У зв’язку з плановими та аварійними відключеннями електроенергії громадяни використовують у побуті не лише генератори, а й акумулятори з інвертором. За допомогою поєднання останніх двох приладів можна підключити різне побутове обладнання. Неправильна експлуатація акумулятора може стати причиною пожежі в будинку.
02 Лютого, 2023 р., 11:26
Відповідно до розпорядження
27 Січня, 2023 р., 11:40
З метою виконання програми Благоустрою населених пунктів Великорублівської сільської територіальної громади, продовжуємо роботи на найбільш-несприятливіших ділянках вулиць, призначених для проїзду транспорту та руху пішоходів.
13 Січня, 2023 р., 11:10
У рамках впровадження грантового проєкту "Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу" буде розроблено електронний примірник брошури "Виробники Полтавщини" української та англійською мовами для просування продукції підприємств територіальних громад Полтавської області на виставках, ярмарках та конференціях. Агенція регіонального розвитку Полтавської області "Офіс Євроінтеграції" просить представників бізнесу, які працюють в сільському господарстві, харчовій та легкій промисловості, а також крафтових виробників Полтавщини заповнити анкету для подальшого створення брошури. Посилання на Гугл форму: http://surl.li/ejflv
11 Січня, 2023 р., 15:51
Ким замінити комісії з соціального страхування і як тепер призначити лікарняні та декретні допомоги?
11 Січня, 2023 р., 13:17
10.01.2023 року відбулася робоча зустріч спеціалістів відділу архітектури, містобудування, благоустрою та земельних відносин Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради з представниками Полтавського бюро технічної інвентаризації «Інвентаризатор», що знаходиться за адресою: м. Полтава, провул. Романа Шухевича, 4.
09 Січня, 2023 р., 15:39
ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО СТВОРЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ У ВЕЛИКОРУБЛІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ