24 Березня, 2023 р., 09:11
Остерігайтесь підробок пестицидів - фальсифікатів!
22 Березня, 2023 р., 15:22
Штурмові бригади «Гвардії наступу» активно готуються звільняти українські землі від ворога. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
22 Березня, 2023 р., 14:21
Комунальна організація «Місцева пожежна охорона Великорублівської сільської ради» звертається до жителів територіальної громади  з проханням:
21 Березня, 2023 р., 13:44
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ» (скорочене найменування суб’єкта господарювання ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ»), ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 36354681, місцезнаходження суб’єкта господарювання: 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, 35, контактний номер телефону: Старіков Олександр Михайлович 050-285-66-89, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: oleksandr.starikov@autotrans.ua.
21 Березня, 2023 р., 10:46
Залишилося лише 2 тижні, щоб зробити свій остаточний вибір на користь боротьби та свободи.
16 Березня, 2023 р., 10:39
  Якщо працівник відмовився працювати в нових умовах та повідомив про це роботодавця письмово, роботодавець має право розірвати з ним трудовий договір
16 Березня, 2023 р., 10:37
Жодних особливих умов зберігання трудових книжок працівників правовий режим воєнного стану не визначає. Змін з цього приводу у законодавстві немає: зберігати трудові книжки працівників має підприємство, на якому вони працюють. Обов’язково видавати трудову книжку потрібно лише у разі, якщо працівник звільняється (ст. 47 КЗпП України).