Цивільний захист - ПУБЛІКАЦІЇ

19 Квітня, 2024 р., 10:59
Імунізація
03 Квітня, 2024 р., 14:11
Полтавське районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області та Комунальна організація «Місцева пожежна охорона Великорублівської сільської ради» звертається до усіх громадян припинити випалювання сухостою, та пам’ятати, якщо Ви побачили підпал, негайно повідомляйте у пожежну службу,  поліцію, Комунальну організацію «Місцева пожежна охорона Великорублівської сільської ради» за номерами:101, 102  або 095-750-50-25.
20 Березня, 2024 р., 09:57
Полтавське районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області звертається до  усіх громадян припинити випалювання сухостою, та пам’ятати, якщо Ви побачили підпал, негайно повідомляйте у пожежну службу та поліцію.
20 Березня, 2024 р., 09:56
Не лише сільськогосподарські підприємства у своїй діяльності використовують пестициди. На присадибних та дачних ділянках люди теж застосовують, як пестициди так і мінеральні та органічні добрива, щоб збільшити урожай, та вберегти його від шкідників.
20 Березня, 2024 р., 09:55
У сільськогосподарській діяльності суб’єктами господарювання використовуються різні агрохімікати, пестициди, засоби захисту рослин, які призначені для боротьби з бур’янами, хворобами та шкідниками рослин, а також для підвищення урожайності.
09 Лютого, 2024 р., 09:13
Щорічно в області протягом лютого-березня  місяців, незалежно від інтенсивності весняної повені, може ускладнюватися санітарно – епідемічна ситуація для населення.