Громада

1 грудня 2020 року набрала повноважень Великорублівська сільська рада VIII скликання, до складу громади якої, шляхом злиття, також увійшли громади сіл Котелевського району з числа поселень Ковалевської, Козлівщинської, Малорублівської, Микілківської, Милорадівської сільських рад, що припиняються у відповідності до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» від 17.11.2020 року за №3651-Д (далі – Закон №3651).

Кількість рад, що об'єдналися: 6

Площа територіальної громади: 389.0 км 2

Чисельність населення громади: 4503

Сільське населення: 4503