Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Великорублівської сільської ради Полтавського району Полтавської області" - ПУБЛІКАЦІЇ

22 Липня, 2024 р., 10:01
Проєкт “Girls Leadership and Volunteering Forum 2.0 / Форум відповідального лідерства і волонтерства для дівчат 2.0”  – це інструмент, завдяки якому дівчата 14-17 років з невеликих налених пунктів України можуть набути або з поглибити свої знання щодо концепції відповідального лідерства та волонтерства; зрозуміти, якими є види волонтерської діяльності та як можна до долучитись до них з будь-якого куточку світу; розвинути свої навички у сфері проєктного менеджменту та стати більш впевненими у собі та своїх силах.
18 Липня, 2024 р., 10:07
Притулок для жінок «Світло надії» з 2017 року допомагає жінкам, що постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства захиститись від кривдників та почати нове життя. Для цього ми надаємо комплексні послуги з тимчасового проживання, психологічну та правову допомогу, а також консультуємо жінок, які цього потребують.
17 Липня, 2024 р., 13:22
   З метою покращення роботи соціальних робітників, Кошлатою О.В. директором Великорублівського Центру соцпослуг, Білоус В.Ю. завідувачкою відділення соціальної допомоги вдома та в місцях компактного проживання, Скрицькою І.М. фахівцем соціальної роботи  10 та 11 червня 2024 року було здійснено виїзну перевірку якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Декань Лесею Миколаївною, Капошко Юлею Миколаївною та Чижовою Світланою Федорівною в селах  Милорадове ,  Ковжижа, Глобівка та Зайці Другі.
27 Червня, 2024 р., 14:38
СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЬСТВО ПОВ'ЯЗАНЕ З КОНФЛІКТОМ (СНПК) - це форма гендерно зумовленого насильства, вчинена по відношенню до осіб, яка має різні види та прояви, напряму чи опосередковано пов’язана з конфліктом.
30 Травня, 2024 р., 12:55
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Великорублівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»
30 Квітня, 2024 р., 13:47
З метою контролю за якістю надання соціальної послуги догляду вдома жителям Великорублівської територіальної громади, 9, 11 та 12 квітня 2024 року завідувачем відділення соціальної допомоги вдома та в місцях компактного проживання Великорублівського Центру соцпослуг, Вікторією Білоус та фахівцем соціальної роботи Інною Скрицькою, здійснено виїзні перевірки надання послуг соціальними робітниками села Ковалеве Власенко Світланою та села Велика Рублівка Бойко Оленою і Мяло Ольгою.