16 Листопада, 2022 р., 08:40
Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.
10 Листопада, 2022 р., 14:12
- Протирадіаційне укриття №62119 – ТОВ «Агрофірма «Маяк» вул. Центральна, 36, с. Велика Рублівка, Полтавський район, Полтавська область.
10 Листопада, 2022 р., 08:55
У зв’язку з численними зверненнями підприємств (фермерських господарств) щодо пропозицій укласти договір з Міністерством аграрної політики та продовольства України на предмет фінансової підтримки (допомоги) суб’єктам господарювання на конкурсних засадах на безповоротній основі, інформуємо про наступне.
08 Листопада, 2022 р., 13:36
1. Новий вид відпустки! Її надання врегульовано саме ч. 4 ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» № 2136-IX, а не нормами ЗУ «Про відпустки». На такий вид відпустки взагалі не поширюються  норми ЗУ «Про відпустки».