27 Лютого, 2023 р., 08:57
Вісім бригад – одна мета. Вигнати ворога з рідної землі. В Україні триває рекрутингова кампанія «Гвардія наступу».
10 Лютого, 2023 р., 20:41
Кожного року з початком весняно - польових робіт в господарствах області розпочинається комплекс агротехнічних заходів. Один із агроприйомів – роботи пов’язані із застосуванням пестицидів і агрохімікатів.
10 Лютого, 2023 р., 20:20
З 01.02.2023 року відновлено роботу проекту «Власна справа» в рамках реалізації урядової програми «єРобота», яка передбачає надання громадянам України мікрогранту до 250,0 тис. грн. на створення або розвиток власної справи.
10 Лютого, 2023 р., 20:17
09 Лютого, 2023 р., 14:45
Підстави для відмови в наданні допомоги по тимчасовій непрацездатності
07 Лютого, 2023 р., 15:03
Полтавське районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами! Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити за номером 101 або 102, а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.