"МІСТО ДОБРА"

Дата: 05.12.2023 13:25

Благодійний фонд "Місто Добра" хоче повідомити, що з 20 листопада 2023 року на території центру "Місто Добра" розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаватимуться - безкоштовно.

Послугами реабілітаційного центру зможуть скористатися діти з інвалідністю, а саме діти, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду, та яких виховує один з батьків (опікунів/піклувальників).

За необхідністю "Місто Добра" забезпечить транспортуванням дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб, та допоможе вирішити всі супутні організаційні питання. Також є можливість прийняти в центр матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній другий опікун , який може забезпечити догляд здоровим дітям.

Місто Добра готове надати психологічну, юридичну, та просвітницьку допомогу батькам.

Для уточнення інформації або додаткових питань можна звернутися за адресою електронної пошти cityofgoodnessua@gmail.com ,

або за номером телефону - +38 099 200 01 03.Фото без опису