39 сесія VIII скликання від 06 вересня 2023 року

1. РІШЕННЯ №01-01/XXXIX-01 «Про внесення змін до показників бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2023 рік»

2. РІШЕННЯ №01-01/XXXIX-02 «Про погодження передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності та внесення його до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Великорублівської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні»

3. РІШЕННЯ №01-01/XXXIX-03 «Про надання Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради на укладання угоди про співпрацю з Комунальною установою "Інклюзивно-ресурсний центр" Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області»

4. РІШЕННЯ №01-01/XXXIX-04 «Про прийняття у комунальну власність Великорублівської громади державного майна від Полтавської РВА»

5. РІШЕННЯ №01-01/XXXIX-05 «Про виділення коштів з місцевого бюджету на придбання мінітрактора типу FOTONLOVOL 224K (або аналог) на загальну суму до 355 000 (триста п’ятдесят п’ять тисяч) грн.»

6. РІШЕННЯ №01-01/XXXIX-06 «Про актуалізацію в громаді бази даних Захисників та Захисниць України»

7. РІШЕННЯ №01-01/XXXIX-07 «Про внесення змін в рішення XXXV сесії VIII скликання Великорублівської сільської ради від 17 травня 2023 року №01-01/XXXV-08»

8. РІШЕННЯ №01-01/XXXIX-08 «Про внесення змін в рішення XXXV сесії VIII скликання Великорублівської сільської ради від 17 травня 2023 року №01-01/XXXV-05 "Про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель"»

9. РІШЕННЯ №01-01/XXXIX-09 «Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування гр. МАРУШКО Д.А.»

10. ІШЕННЯ №01-01/XXXIX-10 «Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування гр. РЯБЕЦЬ В.М.»

11. РІШЕННЯ №01-01/XXXIX-11 «Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування гр. БЕРШИНСЬКІЙ А.О.»

12. РІШЕННЯ №01-01/XXXIX-12 «Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення матеріально-побутових питань гр. БЕРШИНСЬКІЙ А.О.»

13. РІШЕННЯ №01-01/XXXIX-13 «Про відмову у наданні одноразової матеріальної допомоги на вирішення матеріально-побутових питань гр. БЕРШИНСЬКІЙ А.О.»