33 сесія VIII скликання від 16.03.2023 року

1. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-01 «Про внесення змін до показників бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2023 рік»

2. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-02 «Про Програму фінансової підтримки Великорублівською громадою Полтавської районної військової (державної) адміністрації Полтавської області та її структурних підрозділів на 2023 рік в умовах воєнного стану»

3. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-03 «Про зміну назви та внесення змін до Програми підтримки Великорублівською громадою підрозділів Збройних сил України та Національної гвардії України на 2022 - 2023 роки»

4. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-04 «Про Комплексну програму соціального захисту населення Великорублівської сільської територіальної громади на 2021 - 2025 роки»

5. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-05 «Про затвердження рішень виконавчого комітету Великорублівської сільської ради прийняті в міжсесійний період»

6. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-06 «Про затвердження Положення про громадські слухання на території Великорублівської сільської територіальної громади»

7. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-07 «Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій та внесення змін до Регламенту роботи Великорублівської сільської ради»

8. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-08 «Про затвердження Положення про електронні консультації та опитування та внесення змін до Регламенту роботи Великорублівської сільської ради»

9. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-09 «Про делегування Виконавчому комітету Великорублівської сільської ради повноважень щодо вчинення нотаріальних дій»

10. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-10 «Про прийняття у комунальну власність Великорублівської громади оборотних активів, що надійшли у складі благодійної допомоги від Полтавського обласного центру соціальних служб»

11. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-11 «Про безоплатне користування з подальшим зберіганням супутникового обладнання Starlink»

12. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-12 «Про внесення змін до структури та загальної чисельності штатних посад Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради»

13. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-13 «Про затвердження Порядку розподілу орендної плати за використання комунального майна Великорублівської сільської територіальної громади»

14. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-14 «Про затвердження Порядку списання майна, яке належить до комунальної власності Великорублівської сільської територіальної громади»

15. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-15 «Про затвердження Порядку використання трактора колісного Беларус 82.1 та встановлення лімітів використання пального»

16. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-16 «Про затвердження звіту з незалежної оцінки майна СУНа 02/01- "Сільські дороги, що знаходиться на території Великорублівської сільської територіальної громади"»

17. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-17 «Про надання дозволу комунальному підприємству "Милорадівське" Великорублівської сільської ради на продаж колісного трактора МТЗ-80»

18. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-18 «Про затвердження Меморандуму про співпрацю між Великорублівською сільською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю "Нафтогаздія"»

19. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-19 «Про розгляд звернення від ТОВ "Агрофірма "Маяк"»

20. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-20 «Про надання згоди на закупівлю щебнево-піщаної суміші»

21. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-21 «Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Кітраль Л.В. на поховання її чоловіка Кітраля І.С.»

22. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-22 «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянці Зозуляк Г.П. на лікування неповнолітньої дочки Поривай К.В.»

23. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-23 «Про надання одноразової матеріальноїдопомоги на лікування гр. Матвієнко Л.В.»

24. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-24 «Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування гр. Купрієнко І.В.»

25. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-25 «Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування гр. Калашник В.О.»

26. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-26 «Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення житлово-побутових питань гр. Грицуну Г.М.»

27. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-27 «Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Веремій Г.М. на поховання її чоловіка Веремія Ф.Г.»

28. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-28 «Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування гр. Бірюку В.В.»

29. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-29 «Про відтермінування надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення житлово-побутових питань Блудовій А.А.»

30. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-30 «Про проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів»

31. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-31 «Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та обєднання земельних ділянок, площею 149,4228 га»

32. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-32 «Про проведення інвентаризації земель зайнятих зеленими насадженнями, які не віднесені до категорії лісів на території Великорублівської сільської ради»

33. РІШЕННЯ №01-01/XXXIII-33 «Про проведення інвентаризації земель зайнятих полезахисними лісовими смугами розташованих на території Великорублівської (коишньої Ковалевської) сільської ради»