Великорублівська громада
Полтавська область, Полтавський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення та голосування

1. РІШЕННЯ №- «Про створення колегії та затвердження Положення і складу колегії відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради»

2. РІШЕННЯ №- «Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Свирид С.В.»

3. РІШЕННЯ №- «Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянину Карманному М.Ф.»

4. РІШЕННЯ №- «Про надання одноразової грошової допомоги на поховання»

5. РІШЕННЯ №- «Про погодження проведення інвентаризації земель сільськогоподарського призначення, розташованих в адміністративних межах Великорублівської сільської ради»

6.РІШЕННЯ №- «Про граничні суми витрат на прибдання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету Великорублівської сільської ради на 2021 рік»

7. РІШЕННЯ №- «Про прийняття юридичної особи закладу освіти та входження Великорублівської сільської ради в його засновники»

8. РІШЕННЯ №- «Про членство в Асоціації "Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування"»

9. РІШЕННЯ №- «Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій у антитерористичній операції на сході України та операції об'єднаних сил у Донецькій і Луганській областях та членам їх сімей»

10.РІШЕННЯ №- «Про внесення змін до показників бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2021 рік»

11.Інформація №- «Список присутніх депутатів Великорублівської сільської ради на засіданні XIII сесії VIII скликання від 20.08.2021 року»

12.РІШЕННЯ №- «Про уповноваження осіб»

13. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Панченко Н.С. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність»

14. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Плахтирі К.О. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельнорї ділянки та передачі її у власність»

15. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Решітника В.А. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність»

16. РІШЕННЯ №- «Про внесення змін до договору оренди землі гр. Клименко О.І.»

17.РІШЕННЯ №- «Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитренко Н.І.»

18. РІШЕННЯ №- «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»

19. РІШЕННЯ №- «Про надання згоди на поділ земельної ділянки»

20. РІШЕННЯ №- «Про надання дозволу на проведення інвентеризації земельних ділянок в адміністративних межах Великорублівської сільської ради»

21. РІШЕННЯ №- «Про надання дозволу на проведення інвентеризації земельних ділянок в адміністративних межах Великорублівської сільської ради»

22. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Тесленко Л.С. про затвердження проекту землеустрою щодо вівдедення земельної ділянки та передачі її у приватну власність» 

23. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви Троцького А.М. про передачу в оренду земельної ділянки»

24. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Бойка О.М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»

25.РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Прокопчук О.А. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»

26.РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Черняка В.О. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»

27.РІШЕННЯ №- «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки»

28.РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Поуха П.П. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

29. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви Свирида М.Я. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

30. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви Бурлай Д.О. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

32. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Гашимова Т.А. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

33.РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Гвоздікова В.С. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у приватну власність»

34. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Павлюченко О.Л. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у приватну власність»

35. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Герасименко О.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у приватну власність»

36.РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Дячуна А.С. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у приватну власність»

37.РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Дячун К.А. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у приватну власність»

38. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви гр. Канівець Г.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у приватну власність»

39. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви Єгорової Г.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

40. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви Киви Л.М. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

41. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви Литвиненко Л.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність»

42.РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви РУБЕЛЬ Н.С. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність»

43. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви СОБКА В.А. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність»

44. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви ФИСУН Н.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність»

45.РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви ШИБКИ К.А. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність»

46.РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви Бершинської А.О. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність»

47. РІШЕННЯ №- «Про розгляд заяви Литвиненка В.Г. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у приватну власність земельної ділянки»

48. Про розгляд заяви Олефір В.П. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у приватну власність

49. Про розгляд заяви Олефір Т.В.. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність

50. Розгляд заяви гр.Черняка В.О.про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

51. Розгляд заяви гр. Бурси А.М. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу у приватну власність земельної ділянки

52. Розгляд заяви гр. Бурси А.М. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу у приватну власність земельної ділянки

53.Розгляд заяви гр. Бурси А.М. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу у приватну власність земельної ділянки

54. Про розгляд заяви Литвиненка С.О. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у приватну власність

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи зрозумілий для Вас у користуванні сайт громади?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь