28 сесія VIII скликання від 18.11.2022 року

1. РІШЕННЯ №01-01/XXVIII-01 «Про внесення змін до показників бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2022 рік»

2. РІШЕННЯ №01-01/XXVIII-02 «Про прийняття у комунальну власність Великорублівської громади майна, що надійшло у складі благодійної допомоги від ТОВ "Норма-Трейд" та Штабу з надання гуманітарної допомоги Полтавської ОВА»

3. РІШЕННЯ №01-01/XXVIII-03 «Про визначення головним розпорядником бюджетних коштів по закладах охорони здоров'я Великорублівської сільської територіальної громади»

4. РІШЕННЯ №01-01/XXVIII-04 «Про надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету територіальної громади особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

5. РІШЕННЯ №01-01/XXVIII-05 «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянину Реуті О.М.»

6. РІШЕННЯ №01-01/XXVIII-06 «Про надання матеріальної допомоги Арцаблюк Т.О. на поховання сина гр. Швейковського Д.М.»

7. РІШЕННЯ №01-01/XXVIII-07 «Про затвердження акту безоплатного приймання-передачі майна комунальної власності з балансу Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради на баланс та оперативне управління Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги об’єднаних територіальних громад» Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області від 02.11.2022 року»

Список присутніх депутатів Великорублівської сільської ради на засіданні XXVIII сесії VIII скликання від 18.11.2022 року