ХVІІ сесія ХІІІ скликання 19.11.2021 року

РІШЕННЯ №- «Про Звіт про роботу Великорублівського сільського голови за період діяльності з 01.12.2020 по 31.10.2021 роки»

РІШЕННЯ №- «Про звіт старости старостинського округу №3»

РІШЕННЯ №- «Про зміни до показників дохідної частини загального фонду бюджету сільської територіальної громади на 2021 рік»

РІШЕННЯ №- «Про затвердження розпорядження сільского голови, прийняте в міжсесійний період»

РІШЕННЯ №- «Про затвердження акту безоплатного приймання-передачі майна комунальної власності на баланс Сектору культури, туризму та громадських комунікації Великорублівської сільської ради з балансу Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради від 16.11.2021 року»

РІШЕННЯ №- «Про звіт про роботу Сектору культури, туризму та громадських комунікації Великорублівської сільської ради за період діяльності з 01.01.2021 по 31.10.2021 роки»

РІШЕННЯ №- «Про звіт про роботу Комунальної організації "Місцева пожежна охорона Великорублівської сільської ради" за період діяльності з 01.01.2021 по 31.10.2021 роки»

РІШЕННЯ №- «Про втрату чинності пунктів 2 та 3 рішення Х сесії Великорублівської сільської ради "Про розмір ставки орендної плати при укладенні договорів оренди землі, додаткових угод до діючих договорів оренди землі, поновлення договорів оренди землі сільскогосподарського призначення" від 29.06.20221 року»

РІШЕННЯ №- «Про затвердження рішення Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради від 01.11.2021 року за № 18/2 "Про надання матеріальної допомоги громадянці Чемарда Н.М."»

РІШЕННЯ №- «Про додатковий перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Великорублівської сільської територіальної громади»

Протокол №- «Протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян по наданню матеріальної допомоги від 19.11.2021 року»

РІШЕННЯ №- «Про надання матеріальної допомоги на лікування громадяину Купрієнко І.В.»

РІШЕННЯ №- «Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Охріменко Р.П.»

РІШЕННЯ №- «Про внесення змін до рішення 15 сессії 8 скликання від 05 жовтня 2021 року "Про реєстрацію прав на нерухоме майно"»