Про скликання сесії

Дата: 01.10.2021 10:02

Відповідно до  розпорядження сільського голови

№ 02-06/170 від 28.09.2021р.

05 жовтня 2021 року  о 10.00 год. у приміщенні Великорублівської сільської ради відбудеться засідання

ХV сесії VІІІ скликання

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про внесення змін до показників сільського бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівськї сільської ради Шеремет В.П.

Віповідальні за підготовку проекту рішення: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку

2. Про внесення змін до  Програми розвитку місцевого самоврядування територіальної громади Великорублівської сільської ради на 2021рік

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку, комісія з питань  захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту

2. Про оприлюднення проекту рішення сесії  Великорублівської сільської ради «Про  Положення щодо здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у Великорублівській сільській територіальній громаді»

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

3. Про оприлюднення проекту рішення «Про Положення про оренду майна Великорублівської сільської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

4. Про розгляд заяви (клопотання) ТОВ «Зоря» щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 1,2054 га з кадастровим номером 5322283001:01:001:0696

Доповідає: Начальник відділу архітектури, містобудування, благоустрою та земельних відносин Бойко В.М.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: комісія з питань АПК, земельних відносин, природокористування, архітектури, екології та благоустрою, комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту.

5. Про розгляд заяви (клопотання) ТОВ «Зоря» щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 5,7219 га з кадастровим номером 5322283001:01:001:0689

6. Про розгляд клопотання від Комунального некомерційного підприємства «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

7. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Олефір В.М.

Відповідальні за підготовку документів: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку, комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту

8. Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок та  передачу їх у приватну власність громадянам.

9. Різне.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету сільської ради Гребінник С.І.

Секретар сільської ради                                                                 Світлана РЕШІТНИК