Цивільний захист

12 Січня, 2024 р., 13:49
Чадний газ  (СО) –  це безбарвний, дуже отруйний газ без кольору, смаку, запаху, а тому його неможливо відчути; полум’я згоряння природного газу з блакитного (синього) змінює свій колір на жовтий. Його часто називають «фільтрований газ» тому, що він легко проходить через покриття та стіни. Відноситься до 4 класу небезпечності. Утворюється внаслідок неповного згоряння пального в автомобільних двигунах чи в опалюваних приладах, які працюють на вугіллі або на інших видах природного палива (торф, дрова, природній газ).
11 Січня, 2024 р., 11:42
З настанням холодної пори року створюються сприятливі умови для поширення збудників гострих респіраторних вірусних інфекцій, що призводить до зростання рівня захворюваності на ці інфекції, а також виникає загроза поширення коронавірусної  хвороби, грипу  та інших  простудних  захворювань,які перебігають з ураженням верхніх дихальних  шляхів.
12 Грудня, 2023 р., 09:06
ГЕПАТИТ А: ЯК ПЕРЕДАЄТЬСЯ, СИМПТОМИ ТА ПРОФІЛАКТИКА