Цивільний захист - ПУБЛІКАЦІЇ

20 Березня, 2024 р., 09:55
У сільськогосподарській діяльності суб’єктами господарювання використовуються різні агрохімікати, пестициди, засоби захисту рослин, які призначені для боротьби з бур’янами, хворобами та шкідниками рослин, а також для підвищення урожайності.
09 Лютого, 2024 р., 09:13
Щорічно в області протягом лютого-березня  місяців, незалежно від інтенсивності весняної повені, може ускладнюватися санітарно – епідемічна ситуація для населення.
06 Лютого, 2024 р., 09:07
Як вберегтися від інфекційних захворювань в період повені.
25 Січня, 2024 р., 09:04
З настанням опалювального періоду через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними газовими приладами та при експлуатації пічного опалення збільшується кількість пожеж, травмування та загибель людей на них. Найчастіше це трапляється із людьми похилого віку, які живуть самотньо. Річ у тім, що вони не завжди спроможні перевірити стан печі та димарів на початку опалювального сезону і миттєво зреагувати на проблему. Тож доречно нагадати заходи безпеки при використанні печей.
12 Січня, 2024 р., 13:49
Чадний газ  (СО) –  це безбарвний, дуже отруйний газ без кольору, смаку, запаху, а тому його неможливо відчути; полум’я згоряння природного газу з блакитного (синього) змінює свій колір на жовтий. Його часто називають «фільтрований газ» тому, що він легко проходить через покриття та стіни. Відноситься до 4 класу небезпечності. Утворюється внаслідок неповного згоряння пального в автомобільних двигунах чи в опалюваних приладах, які працюють на вугіллі або на інших видах природного палива (торф, дрова, природній газ).