09 Лютого, 2024 р., 09:13
Щорічно в області протягом лютого-березня  місяців, незалежно від інтенсивності весняної повені, може ускладнюватися санітарно – епідемічна ситуація для населення.
06 Лютого, 2024 р., 09:07
Як вберегтися від інфекційних захворювань в період повені.
06 Лютого, 2024 р., 09:05
На Полтавщині 57 команд зі спортивного орієнтування готуються до змагань у межах національного проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. «Вправно користуватися компасом і картою та якомога швидше діставатися до контрольних пунктів. Ці навички відточують 57 команд зі спортивного орієнтування. Готуються до масштабних змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», – розповів Філіп Пронін. Учні Полтавського ліцею №15 також сформували команду. Міжшкільні змагання відбудуться у квітні.
25 Січня, 2024 р., 09:04
З настанням опалювального періоду через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними газовими приладами та при експлуатації пічного опалення збільшується кількість пожеж, травмування та загибель людей на них. Найчастіше це трапляється із людьми похилого віку, які живуть самотньо. Річ у тім, що вони не завжди спроможні перевірити стан печі та димарів на початку опалювального сезону і миттєво зреагувати на проблему. Тож доречно нагадати заходи безпеки при використанні печей.