19 Квітня, 2022 р., 14:58
Хімічна небезпека Аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин (НХР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид тощо. Це являє серйозну небезпеку для населення, адже заражене повітря вражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи. Фактори небезпеки викиду (розливу) хімічно небезпечних речовин: забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та ін.), крім того, внаслідок можливого хімічного вибуху – виникнення сильних руйнувань на значній території.
30 Березня, 2022 р., 14:29
Служба зайнятості Полтавської області працює в звичайному режимі
22 Лютого, 2022 р., 13:37
19.02.2022 року на базі Козлівщинської ЗЗСО відбулася гра чемпіонату 2022 року місцевого осередку ГО "Колос" у Полтавському районі Полтавської області. Команда Великорублівської громади зустрілася з командою села Мачухи в яких перемогла з рахунком 2:0, селища Котельва, якій поступилася з рахунком 1:2, та з командою смт Чутове, якій поступилася з рахунком 0:2.
15 Лютого, 2022 р., 08:53
ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ ДЛЯ БІЗНЕСУ НА ГІДІ З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГЯк оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.
14 Лютого, 2022 р., 16:00
 Відповідно до розпорядження сільського голови   15 лютого 2022 року у приміщенні Великорублівської сільської ради о 9.00 год. відбудеться засідання ХХІ сесії VІІІ скликання. Проєкт порядку денного:
06 Лютого, 2022 р., 15:21
Виконавчий комітет Великорублівської сільської ради доводить до відома, що з 2021 року розпочала діяти Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року.
28 Січня, 2022 р., 10:24

27 Січня, 2022 р., 10:12
               Відповідно  до розпорядження сільського голови 02-06/ 13 від 20.01.2022 року          03 лютого 2022 року  у приміщенні  Великорублівської сільської ради о 10.00 год. скликається засідання  ХХ сесії