Форум відповідального лідерства і волонтерства для дівчат 2.0

Дата: 22.07.2024 10:01

Проєкт “Girls Leadership and Volunteering Forum 2.0 / Форум відповідального лідерства і волонтерства для дівчат 2.0”  – це інструмент, завдяки якому дівчата 14-17 років з невеликих налених пунктів України можуть набути або з поглибити свої знання щодо концепції відповідального лідерства та волонтерства; зрозуміти, якими є види волонтерської діяльності та як можна до долучитись до них з будь-якого куточку світу; розвинути свої навички у сфері проєктного менеджменту та стати більш впевненими у собі та своїх силах.

Випускниці проєкту отримають не тільки базу знань, необхідну для якісного розвитку у сфері волонтерства, а й можливість реалізувати на практиці свою ініціативу щодо підвищення залучення молоді їхньої громади до волонтерської діяльності.

Якими є складові проєкту?

• online навчання: 4 online воркшопи на теми лідерства і постановки цілей, вступу до волонтерської діяльності, проєктного менеджменту та гендерної (не)рівності (27-28 липня 2024)

• offline навчання: 2 насичені дні у Львові з тематичними сесіями та практично-орієнтованими воркшопами з розробки власних ініціатив, спрямованих на підвищення залучення молоді в локальних громадах до волонтерства (10-11 серпня)

• практична частина: конкурс ініціатив випускниць проєкту, 5 з яких отримають від ГО “Жіноча Ліга” організаційну, менторську та фінансову підтримку для реалізації на практиці (вересень-жовтень 2024)

Для кого цей проєкт?