Укладання угоди у межах співробітництва у сфері сталого розвитку громади

Дата: 14.05.2024 09:28

Поліпшення соціальної та транспортної інфраструктури Великорублівської громади — один з пунктів угоди про співпрацю, яку підписав голова Великорублівської сільської ради від партії «Слуга Народу» Вячеслав Олійник з АТ «Укргазвидобування».

Угоду уклали у межах співробітництва у сфері сталого розвитку громади.

Громада та газовидобувна компанія співпрацюють вже не перший рік. Завдяки партнерству у селі Милорадове вдалося зробити нову спортивну залу, поставити водоочисну станцію.

Угода ще раз підкреслює важливість взаємодії між владою та бізнесом. Все більше великі компанії інтегруються в життя громад, створюють проєкти розвитку, допомагають з облаштуванням.

«Одним з важливих для нас пунктів угоди є покращення соціальної та транспортної інфраструктури населених пунктів, що знаходяться на території громади, виконання місцевих програм та заходів спрямованих на поліпшення соціально-економічного становища», — зазначив Вячеслав Олійник.