Про скликання сесії

Дата: 10.04.2024 14:32

Відповідно до розпорядження сільського голови

від 04 квітня  2024 року № 02.1-10/56

23 квітня 2024 року  на 10.00 год. скликається засідання ХLVIІ сесії

Великорублівської сільської ради VІІІ  -  го скликання.

Пленарне засідання сесії буде проведено у приміщенні Великорублівської сільської ради за адресою:

с. Велика Рублівка, вул. Центральна, 36,

Полтавського району Полтавської області

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про внесення змін до показників бюджету Великорублівської сільської територіальної громади  на 2024 рік 16555000000 (код бюджету)».

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівськї сільської ради Шеремет В.П.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Великорублівської сільської ради територіальної громади за І квартал 2024 року.

3. Про затвердження Плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Великорублівської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки.

Доповідає: начальник Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради Наливайко О.М.

4. Про затвердження Програми для кривдників Великорублівської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки.

Доповідає: завідувачка сектору соціального супроводу та надання соціальних послуг Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Кошлата І.А.

5. Про затвердження Акту безоплатного приймання - передачі майна  комунальної власності з балансу Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради на баланс Комунального підприємства «Милорадівське» Великорублівської сільської ради від 08.11.2023 року.

Доповідає: заступник сільського голови Гриценко Ю.Д.

6. Про затвердження Акту безоплатного приймання-передачі майна  комунальної власності з балансу Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради на баланс Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради від 09.04.2024 року.

Доповідає: заступник сільського голови Гриценко Ю.Д.

7. Про затвердження Акту безоплатного приймання-передачі майна комунальної власності з балансу Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради на баланс Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Великорублівської сільської ради Полтавського району Полтавської області» від 18.04.2024 року.

Доповідає: заступник сільського голови Гриценко Ю.Д.

8. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийняті в міжсесійний період.

Доповідає: секретар сільської ради Решітник С.М.

9. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Фисун А.А.

10. Питання регулювання земельних відносин.

Доповідає: начальник відділу архітектури, містобудування благоустрою та земельних відносин Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Бойко В.М.

11. Інші питання пов’язані з діяльністю Великорублівської сільської ради, виконавчих органів  ради та створених нею підприємств, закладів та організацій.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Гребінник С.І., керівники виконавчих органів ради

12. Розгляд заяв та звернень громадян.

Секретар сільської ради                                                                    Світлана РешітникФото без опису