Реєстрація на проєкт з підтримки працевлаштування жінок в ІТ сфері.

Дата: 15.03.2024 13:59

Жіночий центр працевлаштування — це проєкт, покликаний допомогти кожній здобути економічну незалежність та впевнено керувати своїм життям.

Наша мета — посилити економічну спроможність жінок, що постраждали від війни, зокрема, внутрішньо переміщених осіб (ВПО), жінок з інвалідністю, постраждалих від гендерно обумовленого та домашнього насильства, жінок що опинились в складних життєвих обставинах тощо.

Центри працюють в 4 областях України: Дніпропетровській, Миколаївській, Полтавській та Сумській і охоплюють 20 громад (по 5 громад в кожній області).

Запрошуємо жінок до реєстрації на навчальні курси в сфері IT, щоб опанувати одну з наступних професій: QA Engineer, UX/UI Designer, Project manager, Affiliate manager, SMM, Traffic manager.

Важливо зазначити, що обов'язковою вимогою до участі в проєкті є базове знання англійської, готовність відвідувати всі заняття, а також наявність комп'ютеру.

Проєкт «WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей» впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з ГО «Інноваційні соціальні рішення».

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOhkSB6DmVEmDgi2c0kzhTNTEnCvLNCd2gn5Ye-mCJys2LMg/viewformФото без опису