Про скликання 46 сесії

Дата: 13.03.2024 09:03

Відповідно до розпорядження сільського голови

від 08 березня 2024 року № 02.1-10/41

20 березня 2024 року  на 10.00 год. скликається засідання ХLVI сесії

Великорублівської сільської ради VІІІ  -  го скликання.

Пленарне засідання сесії буде проведено у приміщенні Великорублівської сільської ради за адресою:

с. Велика Рублівка, вул. Центральна, 36,

Полтавського району Полтавської області

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

3.1. Про внесення змін до показників бюджету Великорублівської сільської територіальної громади  на 2024 рік 16555000000 (код бюджету)».

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівської сільської ради Шеремет В.П.

3.2. Про внесення змін до Програми підтримки Великорублівською громадою підрозділів Збройних сил України, інших  військових формувань  Сил оборони України та заходів із забезпечення територіальної оборони на 2024 - 2025 роки.

3.3. Про Стратегію розвитку Великорублівської сільської територіальної громади на2024-2027 роки.

3.4. Про внесення змін до структури та загальної чисельності штатних посад працівників Сектору культури, туризму та громадських комунікацій  Великорублівської сільської ради.

Доповідає: Завідувач Сектору культури, туризму та громадських комунікацій  Великорублівської сільської ради  М.Є. Галаган

3.5. Про внесення змін до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Великорублівської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

3.6. Про затвердження Акту передачі майна комунальної власності з балансу Сектору культури, туризму та громадських комунікацій Великорублівської сільської ради на баланс Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради від 12.03.2024 року.

3.7. Про створення медичних пунктів тимчасового базування та затвердження Положення про них.

Доповідає: заступник сільського голови Гриценко Ю.Д.

3.8.  Про створення комісії з приймання-передачі  окремого індивідуального  визначеного майна.

Доповідає: заступник сільського голови Гриценко Ю.Д.

3.9. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Фисун А.А.

3.10. Питання регулювання земельних відносин.

Доповідає: начальник відділу архітектури, містобудування благоустрою та земельних відносин Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Бойко В.М.

3.11. Інші питання пов’язані з діяльністю Великорублівської сільської ради, виконавчих органів  ради та створених нею підприємств, закладів та організацій.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Гребінник С.І., керівники виконавчих органів ради

3.12. Розгляд заяв та звернень громадян.

Великорублівський сільський голова                                                В.ОЛІЙНИК