Протокол 5 засідання робочої групи з проведення громадського обговорення проєкту рішення " Про організацію закладів освіти Великорублівської сільської ради"

Дата: 06.11.2023 17:16

Протокол №  5

засідання робочої групи  з проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про реорганізацію закладів освіти Великорублівської сільської ради»

Дата:  03.11.2023 р.

Присутні:  7 чол.

Запрошені: Наливайко О. М.  – начальник   відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради.

Склад робочої групи

Гриценко Ю. Д. – заступник сільського голови, голова робочої групи,

Мяло С. О. -  директор Великорублівського ОЗЗСО І – ІІІ ступенів Великорублівської сільської ради, заступник голови робочої групи.

Суфан В. П. – вчитель  Милорадівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів Великорублівської сільської ради, секретар робочої групи.

Члени робочої групи:

Сіренко Ірина Петрівна – директор Козлівщинського ЗЗСО І –ІІ ступенів Великорублівської сільської ради.

Дрозд Раїса Володимирівна – представник батьківського комітету,

Ромашко Оксана Степанівна – представник батьківського комітету,

Мартинович Оксана Петрівна – представник батьківського комітету,

Довгопол Світлана Василівна – представник батьківського комітету,

Золотоус Тетяна Валеріївна – представник батьківського комітету.

План роботи

1. Обговорення проєкту рішення та громадського обговорення  «Про реорганізацію закладів освіти Великорублівської сільської ради»
  2. Виступи учасників робочої групи, обговорення проєкту.
  3. Пропозиції та доповнення до виступаючих.
  4. Ухвалення  рішення

Виступили: Наливайко О. М.  – начальник   відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради, яка ознайомила присутніх із змінами у галузі реформування системи середньої освіти та нормою закону «Про повну загальну середню освіту» відповідно до якої до 1 вересня 2024 року має бути затверджена перспективна  мережа закладів загальної середньої освіти Великорублівської сільської ради.

Відповідно до графіку проведення громадських слухань, який було затверджено на попередньому засіданні робочої групи (протокол № 4 від 05.10.23 року) у всіх закладах загальної середньої освіти в період з 17.10 по 26.10.2023 року  відбулися обговорення проєкту реорганізації навчальних закладів  на якому були присутні: представники робочої групи, депутатського корпусу, батьки здобувачів освіти, педагогічні працівники та керівники відповідних освітніх установ.  Всі присутні   ознайомлені з необхідними критеріями та ліцензійними обсягами необхідними для утворення ліцею на території громади. Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» на сьогоднішній день, жоден із закладів освіти Великорублівської громади не відповідає вимогам необхідним для утворення ліцею, а саме: матеріально технічне забезпечення, кадровий потенціал та учнівський контингент.

Ухвалили: Провести наступне засідання робочої групи у 2024 році із залученням громадськості,  представників депутатського корпусу, батьків здобувачів освіти, педагогічних колективів та учнівського самоврядування для подальшого розгляду проєкту рішення, щодо оптимізації освітньої мережі на території Великорублівської сільської ради.

Голова робочої групи                                     Ю. Д. ГРИЦЕНКО

Секретар робочої групи                                 В. П. СУФАН