Про скликання сесії

Дата: 13.02.2024 14:55

Фото без описуВідповідно до розпорядження сільського голови

від 08 лютого 2024 року № 02.1-10/28

20 лютого 2024 року  на 14.00 год. скликається засідання ХLV сесії

Великорублівської сільської ради VІІІ  -  го скликання.

Пленарне засідання сесії буде проведено у приміщенні Великорублівської сільської ради за адресою:

с. Велика Рублівка, вул. Центральна, 36,

Полтавського району Полтавської області

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

3.1. Про звіт про стан законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності Диканської окружної прокуратури Полтавської області на території  Великорублівської сільської територіальної громади.

Доповідає: керівник Диканської окружної прокуратури Полтавської області Гришаєв О.І.

3.2. Про внесення змін до рішення ХLІІІ сесії Великорублівської сільської ради VІІІ скликання від 21 грудня 2023 року «Про бюджет Великорублівської сільської територіальної громади  на 2024 рік 16555000000 (код бюджету)»

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівськї сільської ради Шеремет В.П.

3.3. Про затвердження звіту про виконання  бюджету Великорублівської сільської територіальної громади за 2023 рік.

3.4. Про внесення змін до структури та загальної чисельності штатних посад працівників Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради.

Доповідає: Головний спеціаліст Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Швидка С.П.

3.5. Про внесення змін до структури та загальної чисельності штатних посад працівників Сектору культури, туризму та громадських комунікацій  Великорублівської сільської ради.

Доповідає: Завідувач Сектору культури, туризму та громадських комунікацій  Великорублівської сільської ради  М.Є. Галаган

3.6. Про виконання антикорупційного законодавства щодо подання щорічної декларацій депутатами Великорублівської сільської ради та сільського голови за 2021-2022 роки.

Доповідає: секретар сільської ради С.М. Решітник

3.7.  Про внесення  змін до Регламенту Великорублівської сільської ради

VІІІ скликання затвердженого рішенням першої сесії сільської ради від 01 грудня 2020 року.

Доповідає: секретар сільської ради С.М. Решітник

3.8. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Фисун А.А.

3.9. Питання регулювання земельних відносин.

Доповідає: начальник відділу архітектури, містобудування благоустрою та земельних відносин Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Бойко В.М.

3.10. Інші питання пов’язані з діяльністю Великорублівської сільської ради, виконавчих органів  ради та створених нею підприємств, закладів та організацій.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Гребінник С.І., керівники виконавчих органів ради

3.11. Звіт про депутатську діяльність за звітний період 2023 року депутата округу № 5 Алли  ФИСУН.

Доповідає: депутат округу № 5 А. А. Фисун.

3.12. Про призначення старости старостинського округу № 2 Великорублівської сільської ради.

3.13. Про припинення повноважень депутата сільської ради виборчого округу  № 5 Великорублівської сільської ради.

3.14. Про внесення змін щодо діяльності постійних комісій Великорублівської сільської ради VІІІ скликання.

3.15. Розгляд заяв та звернень громадян.

Секретар сільської ради                                                        Світлана  РЕШІТНИК