Як уникнути коронавірусної хвороби та інших сезонних захворювань?

Дата: 11.01.2024 11:42

З настанням холодної пори року створюються сприятливі умови для поширення збудників гострих респіраторних вірусних інфекцій, що призводить до зростання рівня захворюваності на ці інфекції, а також виникає загроза поширення коронавірусної  хвороби, грипу  та інших  простудних  захворювань,які перебігають з ураженням верхніх дихальних  шляхів.

З метою профілактики  гострих респіраторних захворювань, коронавірусної інфекції та грипу,  Полтавське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  вкотре наголошує на рекомендаціях, які потрібно дотримуватися, щоб запобігти поширенню вірусних інфекційних захворювань, а саме:

• проводити провітрювання приміщень та вологі  прибирання із використанням дезінфекційних засобів;

не допускати до роботи та навчання осіб з ознаками інфекційного захворювання;

• забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками правил
     особистої гігієни (рукомийники, мило, одноразові рушники, серветки тощо);

проводити регулярну обробку рук спиртовмісним засобом та/або мити їх з милом;

• дотримуватись  правил респіраторної  гігієни – при кашлі та чханні  прикривайте рот і ніс  серветкою або згином  ліктя, відразу  викидайте  серветку в контейнер  для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним  антисептиком  або мийте  їх  водою з милом;

• уникайте  місць масового скупчення  людей та контакту з хворими оточуючими;

• дотримуйтесь  соціальної дистанції в громадських місцях;

• якщо захворіли - залишайтесь вдома та зверніться до лікаря.

Бережіть  своє здоров’я  та  здоров’я  оточуючих!