До уваги платників! Зміна деяких рахунків для зарахування надходжень

Дата: 04.01.2024 13:06

Головне управління ДПС у Полтавській області доводить до відома платників податків, що з 01.01.2024 набирає чинності наказ Державної казначейської служби України від 25.12.2023 № 324 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» (далі – Наказ).

Відповідно до Наказу з 01.01.2024 змінюються рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету за наступними платежами:

• ККДБ 19011000 «Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення»;
  • ККДБ 14020800 «Транспортні засоби».

Відповідно до Наказу з 01.01.2024 запроваджується новий рахунок за ККДБ 21010500 «Дивіденди (доход), нараховані на акції (частки) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність».

Рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів розміщені на субсайтах вебпорталу ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/ .

Завідувач сектору

інформаційної взаємодії

Ганна ТРЕТЬЯКОВА

Заступник начальника управління -начальник відділу організації та моніторингу виконання індикативних показників