Про скликання сесії

Дата: 31.10.2023 10:35

Фото без описуВідповідно до розпорядження сільського голови

від 25 жовтня 2023 року № 02.1-10/129,

08 листопада 2023 року  на 13.00 год. скликається засідання ХLІ сесії

Великорублівської сільської ради VІІІ  -  го скликання.

Пленарне засідання сесії буде проведено у приміщенні Великорублівської сільської ради за адресою:

с. Велика Рублівка, вул. Центральна, 36, Полтавського району Полтавської області

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про внесення змін до показників бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2023 рік.

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівської сільської ради Шеремет В.П.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Великорублівської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

3. Про внесення змін до структури та загальної чисельності штатних посад працівників Виконавчого комітету  Великорублівської сільської ради.

Доповідає: Головний спеціаліст Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Швидка С.П.

4. Про затвердження акту безоплатного приймання-передачі майна комунальної власності з балансу Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради на баланс та оперативне управління Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги об’єднаних територіальних громад» Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області від 26.10.2023 року

Доповідає: начальник Відділу бухгалтерського обліку та звітності Великорублівської сільської ради  Ю.М.Степаненко

5. Про затвердження акту безоплатного приймання-передачі майна комунальної  власності з балансу Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради на  баланс Комунального підприємства «Милорадівське» Великорублівської сільської ради від 08.11.2023 року

6. Про внесення змін до видів економічної діяльності КП «Милорадівське» Великорублівської сільської ради ( код ЄДРПОУ 33934195).

Доповідає: головний бухгалтер КП «Милорадівське» Великорублівської сільської ради О.В. Ващенко

7. Інші питання пов’язані з діяльністю Великорублівської сільської ради, виконавчих органів  ради та створених нею підприємств, закладів та організацій.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Гребінник С.І., керівники виконавчих органів ради

8. Питання регулювання земельних відносин.

Доповідає: начальник відділу архітектури, містобудування благоустрою та земельних відносин Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Бойко В.М.

8.1. Про розробку  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  інвентаризації  земель  комунальної  власності  орієнтовною площею 31,00 га на  території  Великорублівської  сільської  ради  Полтавського  району  Полтавської  області.

8.2 Про розробку  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  інвентаризації  земель  комунальної  власності орієнтовною площею 19,00 га  на  території  Великорублівської  сільської  ради  Полтавського  району  Полтавської  області.

8.3. Про  розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок комунальної власності.

8.4. Про  розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності кадастровий  номер 5322281500:00:001:0072 площею 143,0300 га.

8.5. Про  розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності кадастровий  номер 5322283700:00:001:0118 площею 123,7442 га.

8.6. Розгляд  заяви  гр. Олефіра О.І., Сіденко Т.І., Двойнікової Н.І., Грінчак О.І.  про затвердження  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості) кадастровий  номер  5322283003:03:001:0412,  площею  0,2500га.  та  передачу  її  безоплатно  у спільну  сумісну  власність  для  будівництва  та  обслуговування  житлового будинку,  господарських  будівель  і  споруд.

8.7. Розгляд  заяви  гр. Ващенка А.П. про  затвердження  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі (на  місцевості) кадастровий  номер  5322283005:05:001:0164,  площею  0,2500га.  та передачу  її  безоплатно  у приватну  власність  для  будівництва  та  обслуговування житлового  будинку,  господарських  будівель  і  споруд.

9. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Фисун А.А.

10. Розгляд заяв та звернень громадян.

Секретар сільської ради                                                     Світлана РЕШІТНИК