Про скликання сесії

Дата: 03.10.2023 15:20

Фото без описуВідповідно до розпорядження сільського голови

від 29 вересня 2023 року № 02.1-10/115,  05 жовтня  2023 року  на 13.00 год. скликається засідання ХL сесії Великорублівської сільської ради VІІІ  -  го скликання.

Пленарне засідання сесії буде проведено у приміщенні Великорублівської сільської ради за адресою: с. Велика Рублівка, вул. Центральна, 36, Полтавського району Полтавської області

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про внесення змін до показників бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2023 рік.

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівськї сільської ради Шеремет В.П.

2. Про внесення змін до Програми протидії та профілактики злочинності на території Великорублівської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки

3. Про Програму реабілітації, інтеграції та соціальної підтримки ветеранів, Захисників і Захисниць України, члені сімей загиблих Захисників і Захисниць України Великорублівської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки.

Доповідає: Завідувач сектору соціального супроводу та надання соціальних послуг Великорублівськї сільської ради Кошлата О.В.

4. Про припинення дії рішення Великорублівської сільської ради від 17.08.2023 року «01-01/ХХХVІІІ-08 «Про внесення змін до рішення Великорублівської сільської  ради від 21.12.2022 року  №01-01/ХХХ-08  «Про  встановлення розміру плати за  харчування дітей в закладах освіти Великорублівської сільської ради на 2023 рік» та викласти рішення Великорублівської сільської ради на 2023 рік  у новій редакції.

Доповідає: начальник Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради Наливайко О.М.

5. Про затвердження актів списання матеріальних цінностей.

6. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Милорадівської закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

7. Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій АТО/ООС та військовослужбовцям, які мобілізовані з 24.02.2022 року та   проходять/проходили військову службу за контрактом.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Фисун А.А.

8. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.

9. Інші питання пов’язані з діяльністю Великорублівської сільської ради, виконавчих органів  ради та створених нею підприємств, закладів та організацій.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Гребінник С.І., керівники виконавчих органів ради

10. Питання регулювання земельних відносин.

Доповідає: начальника відділу архітектури, містобудування благоустрою та земельних відносин Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Бойко В.М.

11. Різне.

Секретар сільської ради                                                       Світлана РЕШІТНИК