Конкурс бізнес-проєктів

Дата: 22.09.2023 09:04

про відбір бізнес-проєктів

Відповідно до Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021-2023 роки Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації відновлює проведення збору заявок на участь у відборі бізнес-проєктів на право отримати фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету .

До участі у конкурсі запрошуються суб`єкти малого та середнього підприємництва, які:

• отримали кредити у державних банківських установах до 500 тис. грн. терміном на 1 рік;

• створили нові робочі місця.

Сума фінансової підтримки залежить від кількості створених робочих місць, які не можуть бути скорочені або в будь-який інший спосіб вивільнені впродовж одного року з моменту отримання фінансової підтримки:

за одне робоче місце – 10% від суми кредиту без врахування відсотків (тіло кредиту);

за два робочих місця – 15% від суми кредиту без врахування відсотків (тіло кредиту);

за три і більше робочих місць – 20% від суми кредиту без врахування відсотків (тіло кредиту).

У разі скорочення або в будь-який інший спосіб звільнення працівників раніше вказаного терміну, сума виданої фінансової підтримки повертається до бюджету.

Документи на участь у Конкурсі подаються в електронному вигляді на електронну скриньку: cenigue@adm-pl.gov.ua та у паперовому – на адресу Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації: вул. Соборності, 45, місто Полтава, 36014.

Крайній термін подання заявок – 24 листопада 2023 року.

Телефони для довідок: (0532) 60 43 10, (0532) 60 93 83

Заява