Полтавщина відновила 13 зруйнованих будинків у Правдиному на Херсонщині

Дата: 01.09.2023 13:45

У межах проєкту «Пліч-о-пліч» Полтавщина продовжує відновлювати зруйноване житло в селі Правдине на Херсонщині.

У дім Ганни Яворської кинули вибухівку, житло зазнало значних пошкоджень. Наші будівельники вже відновили будинок.
«З окупації ми виїхали в травні, бо неможливо тут було бути. Діти постійно плакали. Я виїхала спочатку в Київ, потім – до Польщі. Повернулися після визволення села. Коли побачила свою хату – жахнулася. Вікон не було, в хату кинули гранату, стеля вся побита. Але раділа, що стіни цілі», – розповіла Ганна Яворська.
Серед відбудованого житла й оселя пані Ганни.
«Приїхали будівельники, зробили дах, поставили вікна, привезли двері. Вдячна всім, хто допомагає, хлопці працювали в мене гарні», – говорить Гана Яворська.
Як повідомив заступник начальника ОВА Максим Калінін, загалом у Правдиному відремонтували 13 осель.
«У межах проєкту «Пліч-о-пліч» Полтавська область опікується селом Правдине. Нині в роботі 39 домогосподарств. Працюють більше 40 робітників. Замінюють вікна, двері, ремонтують дахи», – сказав Максим Калінін.
Також у селі Правдине почали працювати над відновлення інфраструктури. Працюють на розробленням проєктної документації для будівництва ФАПу.
У межах президентської ініціативи «Пліч-о-пліч» Полтавщина опікується двома селами на Херсонщині – Правдиним і Чкаловим. До цієї справи долучилися всі громади області.