Розпочато процес формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО) при Великорублівській сільській раді

Дата: 14.08.2023 09:21

❗️Розпочато процес формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО) при виконавчому комітеті Великорублівської сільської ради Відповідно до постанови КМУ від 4 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» Великорублівської територіальної громади з 08 серпня 2023 року розпочато процес формування Ради.
Рада ВПО є консультативно-дорадчим органом, та створюється для участі в реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб.
Склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становить шість осіб, внутрішньо переміщених осіб — дев’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, — три особи.
⚠️Увага
Особи з числа ВПО, зареєстровані у Великорублівській територіальній громаді, які мають бажання увійти до складу Ради мають надати пакет документів.
А саме:
✔️заява у довільній формі;
✔️документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
✔️документ про освіту (за наявності);
✔️мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
✔️відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
✔️довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Документи приймаються до 23 серпня 2023 р. за адресою: вул. Центральна, 36, другий поверх прийомна (понеділок- четвер з08-00 до 17-00, п’ятниця з 8.00 до 15.45 ).
Довідки за телефоном: (05350) 9-42-46