Про скликання сесії

Дата: 14.08.2023 10:12

Фото без описуВідповідно до розпорядження сільського голови

від 10 серпня 2023 року № 02.1-10/86,  17 серпня 2023 року  на 13.00 год. скликається засідання ХХХVІІІ сесії Великорублівської сільської ради VІІІ  -  го скликання.

Пленарне засідання сесії буде проведено у приміщенні Великорублівської сільської ради за адресою: с. Велика Рублівка, вул. Центральна, 36, Полтавського району Полтавської області.

1. Про внесення змін до показників бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2023 рік.

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівськї сільської ради Шеремет В.П.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Великорублівської сільської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

3. Звіт про виконання Програми  підтримки Великорублівською громадою Збройних сил України, Національної гвардії України та Служби безпеки України на 2022-2023 роки.

4. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку спільного КНП "Центр первинної медичної допомоги об’єднаних територіальних громад "Мачухівської сільської ради на 2022-2023 роки.

5. Про заходи щодо наповнення бюджету Великорублівської сільської територіальної громади, мобілізації додаткових фінансових ресурсів до бюджету, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2023 році.

6. Про стан надання медичних послуг населенню Великорублівської сільської територіальної громади Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медичної допомоги об’єднаних територіальних громад» Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області у 2023 році.

Доповідає: директор Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги об’єднаних територіальних громад» Мачухівської сільської ради Горалечко Г.В.

7. Про надання згоди Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради на використання приміщення Милорадівського ЦКіД як найпростішого укриття.

Доповідає: начальник Відділу освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради Наливайко О.М.

8. Про початок навчального року та роботи закладів освіти Великорублівської  сільської територіальної громади.

9. Про звіт поліцейського офіцера громади.

Доповідає: поліцейський офіцер громади Сідько В.Л.

10. Про внесення змін до структури та загальної чисельності штатних посад працівників Виконавчого комітету  Великорублівської сільської ради.

Доповідає: Головний спеціаліст Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Швидка С.П.

11. Про прийняття у комунальну власність Великорублівської громади майна, що надійшло безоплатно від МОМ.

12. Про прийняття у комунальну власність Великорублівської громади майна, що надійшло у складі гуманітарної допомоги від РОУЦ «Нове життя».

13. Про передачу майна (основних засобів, ІНМА та матеріальних цінностей) до Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги об’єднаних територіальних громад» Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області в оперативне управління.

Доповідає: начальник Відділу бухгалтерського обліку та звітності Великорублівської сільської ради Степаненко Ю.М.

14. Про призначення директора Комунального  підприємства «Зайчанське»

Великорублівської сільської ради.

15. Про затвердження розпоряджень сільського  голови та рішень виконавчого комітету Великорублівської сільської ради прийняті в міжсесійний період.

Доповідає: Секретар сільської ради Решітник С.М.

16. Інші питання пов’язані з діяльністю Великорублівської сільської ради, виконавчих органів  ради та створених нею підприємств, закладів та організацій.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Гребінник С.І., керівники виконавчих органів ради

17. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Фисун А.А.

18. Питання регулювання земельних відносин.

Доповідає: в.о.начальника відділу архітектури, містобудування благоустрою та земельних відносин Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Пліш Н.В.

19. Розгляд заяв та звернень громадян.

Секретар сільської ради                                                                                    Світлана РЕШІТНИК