Про скликання сесії

Відповідно до розпорядження

сільського голови від 29 травня 2023 року № 02-06/55

12 червня 2023 року  на 13.00 год. скликається

засідання ХХХVІ сесії Великорублівської сільської ради VІІІ  -  го скликання.

Пленарне засідання сесії буде проведено у приміщенні Великорублівської сільської ради за адресою: с. Велика Рублівка, вул. Центральна, 36, Полтавського району Полтавської області.

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

3.1. Про внесення змін до показників бюджету Великорублівської сільської територіальної громади на 2023 рік.

Доповідає: начальник Фінансового відділу Великорублівськї сільської ради Шеремет В.П.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: постійна комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку

3.2. Про внесення змін до рішення Х сесії Великорублівської сільської ради VІІІ-го скликання від 29 червня 2021 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великорублівської сільської ради».

3.3. Про прийняття у комунальну власність Великорублівської громади майна, що надійшло у складі гуманітарної (благодійної) допомоги  від Полтавського ОЦСС.

Доповідає: керуючий справами Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Гребінник С.І., керівники виконавчих органів ради

3.4. Інші питання пов’язані з діяльністю Великорублівської сільської ради, виконавчих органів  ради та створених нею підприємств, закладів та організацій.

Відповідальні за підготовку проекту рішення:  постійні комісії ради.

3.5. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає: голова комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги Фисун А.А.

3.6. Питання регулювання земельних відносин.

Доповідає: начальник відділу архітектури, містобудування благоустрою та земельних відносин Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради Бойко В.М.

Відповідальні за підготовку проекту рішення: постійна комісія ради з питань АПК, земельних відносин, природокористування, архітектури, екології та благоустрою

3.6.1.Розгляд заяв гр. Сахна І.Х. та гр.Сахно К.Г. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер 5322280801:01:001:1310 площею 0,2500  га та передачу її безоплатно у спільну сумісну власність .

3.6.2. Розгляд заяв гр. Арцаблюк Т.О. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер 5322280801:01:001:1313 площею 0,2400  га та передачу її безоплатно у приватну власність.

3.6.3. Розгляд заяв гр. Крюкової Ю.М. та гр. Клець С.М. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер 5322281901:01:001:0541 площею 0,2500  га та передачу її безоплатно  у спільну часткову власність.

3.6.4. Розгляд заяви гр. Белікової А.О. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.6.5. Розгляд заяви гр. Белікова Є.О. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки.

3.6.6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  с. Милорадове.

3.6.7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  с. Лихачівка.

3.6.8. Про надання дозволу  на розроблення детального плану забудови території зі зміною цільового призначення.

3.6.9. Про  затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності кадастровий  номер 5322283700:00:005:0101 площею 24,6900 га.

3.6.10. Про  затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності кадастровий  номер 5322282500:00:005:0039 площею 8,7124 га.

3.6.11. Про  затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності кадастровий  номер 5322283700:00:005:0127 площею 15,6828 га.

3.6.12. Про  затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності кадастровий  номер 5322282500:00:002:0012 площею 12,0091 га.

3.6.13. Про передачу земельних ділянок  у постійне користування КП «Милорадівське»  Великорублівської сільської  ради.

3.6.14.Про затвердження персонального складу робочої групи для формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Великорублівської сільської територіальної громади

3.6.15. Про реєстрацію прав на нерухоме майно.

3.6.16. Розгляд заяв громадян про допомогу у заготівлі сіна.

3.7. Інші питання регулювання земельних відносин.

3.8. Розгляд звернень громадян та різне.

Відповідальні за підготовку документів: комісія ради з питань бюджету і фінансів, та соціально-економічного розвитку, комісія з захисту прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту    Фото без опису