Про облаштування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах громади у 2023 році

Дата: 06.06.2023 10:51

Влітку більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плаванняце хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

Найпоширенішою  причиною  нещасних   випадків   на   воді   є недотримання громадянами правил безпечної поведінки. Зокрема, це купання в необладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані. Тому варто пам’ятати, що умовами безпеки є правильний вибір та обладнання місць купання, навчання дорослих і дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобахпостійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

У зв’язку  з   посиленням  інтенсивності ворожих обстрілів  території України, особливо об’єктів критичної інфраструктури, а також інших підприємств, установ та організацій, місць з масовим перебуванням  людей   Великорублівська сільська територіальна громада   на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  і  надзвичайних ситуацій  вирішила     не визначати  у 2023 році місця  масового відпочинку населення на водних об’єктах  громади   і заборонити купання  в необладнаних місцях  та в зоні гідроспоруд.