Уряд запроваджує принцип у сфері оздоровлення та відпочинку дітей

Дата: 10.05.2023 06:37

Запроваджуємо принцип «гроші ходять за дитиною»

у сфері оздоровлення та відпочинку, — Прем’єр-міністр

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 травня 2023 року о 18:48

Уряд починає реалізацію нового проекту у сфері організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Запроваджуємо принцип «гроші ходять за дитиною». Тобто, дитячі центри відпочинку та оздоровлення будуть отримувати кошти за відпочинок кожної дитини. У свою чергу діти та їхні родини зможуть обирати, де їм відпочивати», — відзначив очільник Уряду.

Як зауважив Прем’єр-міністр, наразі такий підхід буде запроваджений для оздоровлення та відпочинку дітей з інвалідністю, дітей із багатодітних та малозабезпечених родин, які зареєстровані у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.

Загалом цього року планується охопити послугами з оздоровлення та відпочинку 25 тисяч дітей, які потребують особливої соціальної підтримки.

Ознайоситись за посиланням: