Робоча зустрічь з представниками ПБТІ "Інвентаризатор"

Дата: 11.01.2023 13:17

10.01.2023 року відбулася робоча зустріч спеціалістів відділу архітектури, містобудування, благоустрою та земельних відносин Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради з представниками Полтавського бюро технічної інвентаризації «Інвентаризатор», що знаходиться за адресою: м. Полтава, провул. Романа Шухевича, 4.

Одним з головних питань, що розглядалися:

- необхідність оформлення жителями громади правовстановлюючих документів на їх нерухоме майно (житлові будинки, літні кухні, сараї, ангари та інше). В ході зустрічі було обговорено питання підготовки документів на безхазяйне майно, яке знаходиться на території Великорублівської громади.

До відома жителів-громади вище зазначена організація надає послуги з виготовлення технічних паспортів на обєкти нерухомості для фізичних та юридичних осіб. Також надаються послуги з оформлення знищених обєктів майна шляхом внесення їх до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.