Перелік захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться на території Великорублівської сільської територіальної громади

Дата: 10.11.2022 14:12

- Протирадіаційне укриття №62119 – ТОВ «Агрофірма «Маяк» вул. Центральна, 36, с. Велика Рублівка, Полтавський район, Полтавська область.

- Протирадіаційне укриття №62131 – заклад дошкільної освіти «Струмочок» вул. Брикеля, 1, с. Велика Рублівка, Полтавський район, Полтавська область.

- Протирадіаційне укриття №62101 – Великорублівський опорний заклад загальної середньої освіти вул. Брикеля, 2, с. Велика Рублівка, Полтавський район, Полтавська область

- Протирадіаційне укриття №62121Великорублівська сільська рада вул. Першотравнева, 38-а, с. Ковалеве, Полтавський район, Полтавська область.

- Протирадіаційне укриття №62126 – Ковалевська філія Великорублівського ОЗЗСО вул. Першотравнева, 49, с. Ковалеве, Полтавський район, Полтавська область.

- Найпростіше укриття – вул. Центральна, 2, с. Козлівщина, Полтавський район, Полтавська область.

- Найпростіше укриття вул. Центральна, 33, с. Милорадове, Полтавський район, Полтавська область.

- Найпростіше укриття вул. Ковпака, 41, с. Мала Рублівка, Полтавський район, Полтавська область.