Увага! Щодо отримання фінансової підтримки (допомоги) суб'єктам господарювання на конкурсних засадах

Дата: 10.11.2022 08:55

У звязку з численними зверненнями підприємств (фермерських господарств) щодо пропозицій укласти договір з Міністерством аграрної політики та продовольства України на предмет фінансової підтримки (допомоги) субєктам господарювання на конкурсних засадах на безповоротній основі, інформуємо про наступне.

Департаментом не здійснюється жодна робота з приводу заключення договорів між фермерськими господарствами та Міністерством аграрної політики та продовольства України на предмет фінансової підтримки (допомоги) субєктам господарювання на конкурсних засадах на безповоротній основі в сумі 26 309 000 гривень.

У звязку з вищевикладеним, з метою збереження активів та уникнення від дії шахраїв, та при виникненні сумнівних ситуацій звертатися безпосередньо до Департаменту агропромислового розвитку для з'ясування питання.