Обережно з вогнем!

Дата: 27.09.2022 10:15

Звертаємось до громадян з приводу обережного поводження з вогнем. Не користуйтеся вогнем для знищення сухої трави та сміття. Не спалюйте сміття на городах та суху траву на відкритих територіях. Слідкуйте, щоб діти не бавилися сірниками та запальничками. Якщо під час відпочинку на природі чи знаходячись на присадибній, дачній ділянці помітили безупинне розповсюдження вогню негайно повідомте до пожежно-рятувальної служби за телефоном 101.

Наголошуємо, що на сьогодні існує адміністративна відповідальність та в деяких випадках може наступити навіть кримінальна за самовільне випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонах.