Полтавагазвидобування про намір отримати дозвіл на викиди

Дата: 27.09.2022 09:00

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», один з об’єктів якої – свердловина №218 Опішнянського нафтогазоконденсатного родовища знаходиться за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, Великорублівська сільська територіальна громада, пові- домляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» проводить роботи з видобутку природного газу, газового конденсату та нафти. Під час експлуатації об’єкта джерелом утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферу є горизонтальна факельна установка, на якій виконується спалювання газової і газоконденсатної сумішей при продувках свердловини та шлейфу, при дослідженнях свердловини з метою визначення параметрів її експлуатації та при ремонтних роботах на свердловині. При спалюванні вуглеводневої сировини на факельній установці в атмосферне повітря будуть потрапляти наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту (1,031 т/рік), азоту (1) оксид (N2O) (0,001 т/рік), вуглецю оксид (6,872 рік), вуглецю діоксид (759,175 т/рік), метан (0,171 т/рік), речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом (0,688 т/рік). Зауваження та пропозиції щодо намірів подавати в місячний термін після публікації до Полтавської обласної державної адміністрації за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45, тел. +38(0532) 56 02 90.