Дата: 01.09.2022 16:01

про проведення конкурсу на посаду директора

Милорадівського закладу загальної середньої освіти Великорублівської сільської ради Полтавського району Полтавської області до фактичного виходу на роботу основного працівника

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Милорадівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Великорублівської сільської ради Полтавського району Полтавської області,  вул. Центральна, 36, с. Велика Рублівка, Полтавський  район, Полтавська  область, індекс 38623.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

- директор

- посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та комп’ютером, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

1) заяву складену особисто і власноруч, про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором конкурсанта);

копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

3) копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною

частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

4) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж

педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх

подання;

5) довідку про відсутність судимості видану органами МВС України;

6) довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного

огляду за формою встановленою «Інструкцією про проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів», що затверджена Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17.01.2002 N 12 ;

7) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

8) заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

9) копію державного сертифіката про рівень володіння державною мовою або витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою (Лист МОН від 20.07.2021 № 4.5/2118-21 «Щодо посвідчення про вільне володіння державною мовою»).

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.

5. Дата, місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

Документи подавати особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії за адресою:

вул., Центральна, 36,  с. Велика Рублівка, Котелевський район, Полтавська область.

Прізвище, ім’я, по батькові, посада, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову  інформацію про конкурс та приймає документи для участі у конкурсі:

Наливайко Ольга Михайлівна, начальник Відділу, освіти, молоді і спорту Великорублівської сільської ради, тел.05350-9-42-49 елект.адреса: velrublivkaosvita@gmail.com

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з  01 вересня по 30 вересня 2022 року – подання претендентами документів;

з 03 жовтня 2022 року по  04  жовтня  2022 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів та їх перевірка на відповідність установленим законодавством вимогам; прийняття рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;

05 жовтня 2022 року - ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування

- 06  жовтня  2022 року:

1) конкурсний відбір на перевірку знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, вирішення ситуаційного завдання. Іспит відбудеться  в приміщенні  Великорублівської сільської ради (вул. Центральна, 36, с. Велика Рублівка). Час проведення іспиту 60 хв. Початок іспиту о 09:30.

2) презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (початок о 13:00).

- 07 жовтня  2022 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору