Бережіть врожай від пожеж! Правила поведінки під час жнив.

Дата: 12.07.2022 08:40

Нагадуємо громадянам, що відповідно до ст. 77-1 КУпАП випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 3 060 грн до 6 120 грн і на посадових осіб – від 15300 грн до 21420 грн.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 6120 грн до 12240 грн і на посадових осіб – від 21 420 грн до 30 600 грн.

Не спалюйте суху рослинність і сміття на відкритих територіях та не допускайте виникнення пожеж.

У разі виявлення займання – негайно телефонуйте «101»!

Полтавське районне управління Головного управління

ДСНС України у Полтавській області