З‘явилася можливість шерити документів за допомогою застосунку Дія у відділі Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Великорублівської сільської ради.

Дата: 24.05.2022 13:59

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшить ефективність роботи ЦНАПу і скоротить час на обробку та перевірку документів заявників. Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій.

Щоб відвідувачам поділитися копією е-паспорта, ідентифікаційного коду чи свідоцтва про народження, необхідно:

- відкрити паспорт у застосунку Дія;

- навести на QR-код для шерингу документів в Дії, який знаходиться у адміністратора Відділу;

- підтвердити запит для передачі даних.