ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 28.01.2022 10:24

1 лютого об 11:00 відбудеться вебінар з представниками регіонів України на тему: «Впровадження е-ТТН в Україні».

За ініціативи Міністерства інфраструктури України та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України й Інституту аналітики та адвокації відбудеться вебінар із представниками регіонів щодо впровадження е-ТТН в Україні.

Спікерами будуть:

Іван Затварський – керівник проєктів цифрової трансформації Мінцифри у сфері інфраструктурних проєктів;

Антон Зінченко – керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації;

Під час заходу спікери чітко та кваліфіковано пояснять особливості переходу з паперової на електронну форму товарно-транспортної накладної та дадуть відповіді на питання учасників.